کنکور ارشد مکانیک

 

مقدمه:

 
  گروه آموزشی استاد سرلک از اولین سال شروع کار خود اقدام به کارهای عام المنفعه در راستای عدالت آموزشی نمود، یکی از این کارها حل تشریحی و تصویری کنکور ارشد وحل تشریحی کنکور دکتری تبدیل انرژی می باشد، دانشجویان محترم جهت مشاهده پاسخ های  تشریحی و دانلود آن ها میتوانند از سایت استاد سرلک اقدام به دانلود نمایند، همچنین جهت مشاهده بخش هایی از کلاس های کنکور ارشد و دکتری مکانیک و حل تصویری کنکور دکتری مکانیک و حل تصویری کنکور دکتری مکانیک میتوانند به کانال آپارت ما مراجعه کنند. در زیر حل تشریحی کنکور های ارشد مکانیک در ابتدا و سپس حل تشریحی کنکور دکتری مکانیک آماده است.(انتشار با ذکر منبع بلامانع می باشد).  

 

 

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور ارشد مکانیک

 
  دانلود سوالات کنکور و پاسخ تشریحی کنکور ارشد مکانیک 1395، 1396، 1397 ، 1398 و 1399 در لینک های زیر قرار گرفته است. این پاسخ ها توسط بهترین اساتید به صورت تشریحی و تصویری حل شده است.  

  سوالات و پاسخ تشریحی و تصویری کنکور ارشد مکانیک سال 95
 
 
 
 
 
 
 
   
  سوالات و پاسخ تشریحی و تصویری کنکورارشد مکانیک سال 1400
 
  سوالات و پاسخ تشریحی و تصویری کنکورارشد مکانیک سال 1401
 
 
 
 
 
     

 
 
 

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور دکتری مکانیک تبدیل انرژی

 
  دانلود سوالات کنکور و پاسخ تشریحی کنکور دکتری مکانیک 1395، 1396، 1397 ، 1398، 1399 و 1400 در لینک های زیر قرار گرفته است. این پاسخ ها توسط بهترین اساتید به صورت تشریحی و تصویری حل شده است این حل توسط تخصصی ترین موسسه آمادگی کنکوری دکتری مکانیک آماده شده است و به صورت عام المنفعه در اختیار عموم قرار گرفته است.  
 
 
 
 
 
  سوالات و پاسخ تشریحی و تصویری کنکور دکتری مکانیک سال 99
 
  سوالات و پاسخ تشریحی و تصویری کنکور دکتری مکانیک سال 1400
 
 
 
 
 
   

 

 
 
 
 


 
 

0