کنکور ارشد مکانیک

مقدمه:

گروه آموزشی استاد سرلک از اولین سال شروع کار خود اقدام به کارهای عام المنفعه در راستای عدالت آموزشی نمود، یکی از این کارها حل تشریحی و تصویری کنکور ارشد وحل تشریحی کنکور دکتری تبدیل انرژی می باشد، دانشجویان محترم جهت مشاهده پاسخ های  تشریحی و دانلود آن ها میتوانند از سایت استاد سرلک اقدام به دانلود نمایند، همچنین جهت مشاهده بخش هایی از کلاس های کنکور ارشد و دکتری مکانیک و حل تصویری کنکور دکتری مکانیک و حل تصویری کنکور دکتری مکانیک میتوانند به کانال آپارت ما مراجعه کنند. در زیر حل تشریحی کنکور های ارشد مکانیک در ابتدا و سپس حل تشریحی کنکور دکتری مکانیک آماده است.(انتشار با ذکر منبع بلامانع می باشد).

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور ارشد مکانیک

دانلود سوالات کنکور و پاسخ تشریحی کنکور ارشد مکانیک 1395، 1396، 1397 ، 1398 و 1399 در لینک های زیر قرار گرفته است. این پاسخ ها توسط بهترین اساتید به صورت تشریحی و تصویری حل شده است.

 

 
 
 

 
 
 

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور دکتری مکانیک تبدیل انرژی

دانلود سوالات کنکور و پاسخ تشریحی کنکور دکتری مکانیک 1395، 1396، 1397 ، 1398، 1399 و 1400 در لینک های زیر قرار گرفته است. این پاسخ ها توسط بهترین اساتید به صورت تشریحی و تصویری حل شده است این حل توسط تخصصی ترین موسسه آمادگی کنکوری دکتری مکانیک آماده شده است و به صورت عام المنفعه در اختیار عموم قرار گرفته است.

 

0