کنکور ارشد مکانیک

بودجه بندی انتقال حرارت کنکور ارشد مهندسی مکانیک سال 87 تا 1400

تحلیل سوالات انتقال حرارت کنکور ارشد مکانیک سال 1400

7 سوالات انتقال حرارت کنکور  ارشد مکانیک 1400 سوالات نسبتا ساده ای بودند   به غیر از یک تست که ابهام داشت سایر تست ها ساده بودند. اولین تست انتقال حرارت کنکور ارشد مکانیک 1400 ترکیبی از قانون  بقای انرژی و پره ها بود و  بعد از سال 97 مجددا طراحان از پره ها سوال دادند. سوال دوم حرارت را بذون شک ساده ترین سوال باکس سیالات میتوان دانست که از معادله گرما مطرح شده است. در کنکور ارشد مکانیک 1400 از فصل تشعشع دو تست طراحی شده بود که یک تست به طور مستقیم با ضریب دید ارتباط داشت و یکی تست دیگر به طور غیر مستقیم. یک تست درس حرارت از حل عددی داده شده بود تا برای اولین بار در کنکور ارشد مکانیک از این موضوع تست طراحی شود که متاسفانه پاسخ در گزینه ها نبود. بر خلاف سال های گذشته که جابجایی فصل مهمی در درس انتقال حرارت رشته مکانیک بوده امسال از این فصل فقط یک سوال مطرح شده است

بودجه بندی سوالات انتقال حرارت کنکور ارشد مکانیک87 تا 1402

بودجه بندی حرارت کنکور ارشد مکانیک

بودجه بندی حرارت کنکور ارشد مکانیک

کتب و منابع کنکور کارشناسی ارشد را میتوانید از اینجا مطالعه نمایید.

اگر هدف رتبه زیر 50 را دارید اینجا را مطالعه نمایید.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  طرح بتا کنکور ارشد مکانیک
  مهندسی مکانیک
  استاد سرلک

  طرح جامع بتا(طرح ویژه کنکور کارشناسی ارشد مکانیک ۱۴۰۴)

  مقدمه:
  برای قبولی در کنکور ارشد  خواندن تمام دروس به اکثر داوطلبان پیشنهاد نمیشود چرا که در کنکور ارشد برای هر گرایش یک سری دروس دارای ضرایب بالا می باشد و بقیه دروس از اهمیت کمتری برخوردار است.
  همچنین بحث های اقتصادی و توجه به وضعیت دانشجویان همیشه از دغدغه های این گروه آموزشی بوده است بنابراین سعی شده است حداقل دروس برای قبولی در کنکور ارشد به طوری که کسب رتبه 1 و 2 رقمی هم ممکن باشد در پک های جمع آوری شده است.
  وجود مشاور در هر طرح آموزشی مکمل آموزش های اساتید است و نقش کلیدی داشته به همین منظور در طرح بتا یک مشاور به مدت یکسال در تمام مسیر همراه شماست.

  ادامه مطلب »
  لینک کوتاه شده
  0