کنکور ارشد مکانیک

طرح شتاب کنکور ارشد مکانیک(طرح ویژه آنان که مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد مکانیک 1401 را دیر شروع کرده اند)

مقدمه:

برای قبولی در کنکور ارشد  خواندن تمام دروس به اکثر داوطلبان پیشنهاد نمیشود چرا که در کنکور ارشد برای هر گرایش یک سری دروس دارای ضرایب بالا می باشد و بقیه دروس از اهمیت کمتری برخوردار است.همچنین بحث های اقتصادی و توجه به وضعیت دانشجویان همیشه از دغدغه های این گروه آموزشی بوده است بنابراین سعی شده است حداقل دروس برای قبولی در کنکور ارشد به طوری که کسب رتبه 1 و 2 رقمی هم ممکن باشد در پک های جمع آوری شده است.
از طرف دیگر دانشجویان محترمی که از فصل زمستان شروع به مطالعه میکنند و زمان کافی را ندارند که طرح بتا را شرکت کنند با توجه به نحوه محاسبه تراز، گروه آموزشی استاد سرلک یک پکیج ویژه ارایه کرده است که در این پکیج ابتدا دانشجویان محترم به صورت آفلاین ویدیوهای کلاس درس و تست 6 درسی که در کنکور مکانیک خوش تست هستند  را مشاهده کرده و سپس در فروردین ماه در کلاس های نکته و تست شرکت کرده و مطالب خود را با 6 درس  جمع بندی میکند.
وجود مشاور در هر طرح آموزشی مکمل آموزش های اساتید است و نقش کلیدی داشته به همین منظور در طرح شتاب یک مشاور به مدت یکسال در تمام مسیر همراه شماست.

برای اثبات ادعای خود تعدادی کارنامه مکانیک در چند سال را در زیر آورده ایم:

کارنامه کنکور ارشد مکانیک

کارنامه کنکور ارشد مکانیک

کارنامه کنکور ارشد مکانیک

کارنامه کنکور ارشد مکانیک

کارنامه کنکور ارشد مکانیک

کارنامه کنکور ارشد مکانیک


طرح شتاب:

➕6 درس ویدیو درس و تست+6 درس کلاس نکته و تست
➕کتاب کار و تمرین
➕جزوات پی دی اف
➕ویدیو کلاس بعد برگزاری کلاس
➕یکسال مشاوره
3 مرحله آزمون جامع  آنلاین
➗امکان تقسیط

کلاس کنکور ارشد مکانیک

!دانشجویان محترم در طرح شتاب میتوانند درس دینامیک ماشین و ارتعاشات را  با هماهنگی مشاور جایگزین دو درس در طرح پایه شتاب که میخواهند کنند.

لازم به ذکر است دانشجویان محترم میتوانند در طرح شتاب،  درس طراحی اجزا  دکتر شریعت پناهی را در کلاس شرکت کرده و ویدیو دوره را نیز دریافت کنند.(اطلاعات بیشتر)

کلاس طراحی اجزا

کلاس طراحی اجزا

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره میتوانید سوالات خود را برای واحد فروش در تلگرام به آیدی @gasadmin  ارسال نمایید.

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه شده
    0