کنکور ارشد مکانیک

بودجه بندی ترمودینامیک کنکور ارشد مهندسی مکانیک سال 87 تا 1400

تحلیل سوالات ترمودینامیک کنکور ارشد مکانیک سال 1400

درس  ترمودینامیک کنکور ارشد 1400 را میتوان سخت ترین درس باکس سیالات دانست، دو تست به طور مستقیم از مبحث انتروپی و اکسرژِی و دو تست غیر مستقیم از مبحث انتروپی  نشان داد علاقه طراحان به فصل های انتروپی و اکسرژی کمتر نشده و این علاقه شدید تر شده است. یک سوال نیز از فصل اول مفاهیم پایه شد تا حدی میانگین سختی سوالات را پایین آورد. همچنین یک سوال از معادله گاز ایده آل شد که سوال نسبتا ساده و تکراری بود. فصل احتراق نیز مانند سال های قبل سوال داشت البته کمی سخت تر از سال های قبل بود.

بودجه بندی سوالات ترمودینامیک کنکور ارشد مکانیک تا سال 1400

بودجه بندی ترمودینامیک کنکور ارشد مکانیک تا سال 1400

بودجه بندی ترمودینامیک کنکور ارشد مکانیک تا سال 1400

 

کتب و منابع کنکور کارشناسی ارشد را میتوانید از اینجا مطالعه نمایید همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان با ما میتوانید از اینجا اقدام نمایید.

اگر هدف رتبه زیر 50 را دارید اینجا را مطالعه نمایید.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  کارگاه سیالات

  در کارگاه روز سه شنبه به بررسی درس سیالات که در سه رشته مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی و مهندسی عمران جزو دروس کنکور می باشد

  ادامه مطلب »
  کلاس کنکور ارشد مکانیک
  مهندسی مکانیک
  استاد سرلک

  طرح جامع بتا(طرح ویژه کنکور کارشناسی ارشد مکانیک 1401)

  مقدمه:
  برای قبولی در کنکور ارشد  خواندن تمام دروس به اکثر داوطلبان پیشنهاد نمیشود چرا که در کنکور ارشد برای هر گرایش یک سری دروس دارای ضرایب بالا می باشد و بقیه دروس از اهمیت کمتری برخوردار است.
  همچنین بحث های اقتصادی و توجه به وضعیت دانشجویان همیشه از دغدغه های این گروه آموزشی بوده است بنابراین سعی شده است حداقل دروس برای قبولی در کنکور ارشد به طوری که کسب رتبه 1 و 2 رقمی هم ممکن باشد در پک های جمع آوری شده است.
  وجود مشاور در هر طرح آموزشی مکمل آموزش های اساتید است و نقش کلیدی داشته به همین منظور در طرح بتا یک مشاور به مدت یکسال در تمام مسیر همراه شماست.

  ادامه مطلب »
  لینک کوتاه شده
  0